Prohlášení o přístupnosti

Internetový obchod Nejlevnější materialy se snaží o maximální přístupnost obsahu a funkčnost. Zohledňujeme bezbarierovost webu, tak aby splňovali požadavky metodik Bliend Friendly Web, Sjednocené orhanizace slabozrakých a nevidomých, WCAG 1.0 a Pravidla tvorby přistupného webu dle novely Zákona č. 365/2000 Sb. o informačních systémech veřejné správy, provedenou zákonem č. 81/2006 Sb.

Internetový obchod je tvořen podle specifikace XHTML 1.0 Strict a dodržuje syntatickou a sématickou správnost. Díky oddělenému obsahu od stylu pomocí CSS je možné webové stránky prezentovat na dalších výstupních zařízení. Použité velikostí písma jsou výhradně relativní, nezabraňujeme tedy nastavení písma ve vašem prohlížeči.

Doporučené rozšíření prohlížeče

Ve formátu PDF dostanete elektronickou fakturu nebo ostatní propagační materiály a doplňujíci informace, které není možné vzhledem k svému rozsahu nebo ochrany osobní údaju publikovat jinak než stáhnutím souboru resp. individuálním zasláním e-mailem. Pro zobrazení těchto dokumentu je třeba mít nainstalovaný prohlížeč Adobe Reader, který je zdarma ke stažení na stránkach výrobce Adobe Systems, Inc.. Stejným způsobem postupujte i v případě, že máte problémy s tiskem nebo se zobrazením dokumentu.

FLASH je pouze ilustrativním doplňkem, internetový obchod funguje i bez jeho implementace. Stáhnout si jej můžete na stránkach výrobce Adobe Systems, Inc.. Stejným způsobem postupujte v případě, že se Vám FLASH nezobrazuje správně.

Klávesové zkratky

zatím nepodporujeme

Kontakt na správce internetového obchodu

Vaše připomínky k zobrazení prosím posílejte na info@nejlevnejsi-materialy.cz. Na uvedený email můžete posílat i náměty nebo jiné postřehy.